Studio

Aktualności z naszego świata jogi

Projekt Joga Fredry

Drugie studio na ul. Fredry 2/5

Od 7 stycznia 2020 r. zapraszamy Was na zajęcia jogi prowadzone na ulicy Fredry 2/5 (III piętro w oficynie). Oznacza to, że równolegle prowadzone będą zajęcia na ulicy Dominikańskiej i Fredry. Prosimy, abyście brali to pod uwagę zapisując się na zajęcia. W grafiku zajęcia na ulicy Dominikańskiej oznaczyliśmy kolorem fioletowym, na ulicy Fredry kolorem zielonym. Oznacza to również, iż na ten sam karnet możecie przychodzić na zajęcia prowadzone w obu salach. Nie musicie nic dopłacać. Osoby z karnetem Multisport Plus i OK System muszą wpłacić kaucję zwrotną w wysokości 29,99 zł. Kaucja jest zwracana po zakończeniu współpracy, jeżeli były obecności na zajęciach. W przypadku nieobecności kaucję zatrzymujemy. Spowodowane jest to ograniczoną ilością osób na naszych zajęciach.

Co nowego w nowym studiu? Przygotowaliśmy dla Was piękną przestrzeń znajdującą się w zabytkowej kamienicy, zaraz przy przystanku tramwajowym. Należy wejść w bramę i udać się do oficyny i tam po wciśnięciu domofonu z numerem 5 skierować się na III piętro. Poza tym do Waszej dyspozycji jest szatnia, potrzebny sprzęt do jogi (maty, klocki, paski) oraz łazienka z prysznicem. Mamy nadzieję, że nowe studio i prowadzone w nim zajęcia przypadną Wam do gustu. Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty Joga prof. Janusz Szopa

Warsztat wyjazdowy z prof. Januszem Szopą

Jeżeli chcecie pogłębić swoją wiedzę i praktykę jogi serdecznie zapraszamy na dwudniowy warsztat wyjazdowy do Gdańska z prof. Januszem Szopą.

Prof. Janusz Szopa to niezwykła postać, wielki propagator jogi w Polsce, promujący pro-zdrowotne i rekreacyjne podejście do tego systemu ćwiczeń, współtwórca Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara oraz Stowarzyszenia Jogi Akademickiej, kierownik katedry Zarządzania Sportem i Turystyką AWF w Katowicach, organizator i wykładowca kursów instruktorskich, jeden z ulubieńców studentów, którzy po raz kolejny z rzędu przyznali mu tytuł najlepszego profesora AWF w Katowicach.

Warsztat będzie składać się z sesji asan, sesji relaksacyjnych oraz wykładu:
“Stosowanie mistycznych technik indyjskich przez współczesnego człowieka kultury Zachodu”

Termin 11-12 stycznia 2020

- HARMONOGRAM:
Sobota 11 styczeń:
ok. 6:45 – wyjazd z Poznania PKP
10:30 – 12:00 – sesja I praktyki hatha jogi
12:00 – 12:30 – przerwa
12:30 – 14:30 – sesja II praktyki hatha jogi
14:30 – 16:00 – przerwa obiadowa
16:00 – 18:00 – wykład “Stosowanie mistycznych technik indyjskich przez współczesnego człowieka kultury Zachodu” cz. I oraz relaksacja

Niedziela 12 styczeń:
10:00 – 12:00 – sesja III praktyki hatha jogi
12:00 – 12:30 – przerwa
12:30 – 14:00 – sesja IV praktyki hatha jogi
14:00 – 14:15 -przerwa
14:15 – 16:00 – wykład “Stosowanie mistycznych technik indyjskich przez współczesnego człowieka kultury Zachodu” cz. II oraz relaksacja.
ok. 16:00 - powrót PKP

Cena: 500 zł
W cenie:
- dwudniowy warsztat, relaksacje i wykład
- nocleg w pokoju dwuosobowym w hotelu 4* ze śniadaniem, sauną i salą fitness

Cena nie zawiera:
- kosztu biletów PKP lub innego dojazdu
- innych posiłków i transportu na terenie Gdańska

Zapisy przyjmujemy pod adresem studio@projektjoga.pl.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Koordynatorem wyjazdu jest Kasia Krzysztofiak.

Urodziny Projekt Joga w poznaniu

4 Urodziny Projekt Joga

TAK, TAK, TO JUŻ 4 LATA!

Kochani, wszystkich uczestników naszych zajęć oraz sympatyków studia serdecznie zapraszamy na 4 urodziny Projekt Joga, które odbędą się w sobotę o godzinie 16:00.

Kurs jogi

ABC Jogi - Kurs Wstępny

Wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć bezpieczną praktykę jogi, a boją się rozpocząć regularne zajęcia, potrzebują nieco więcej czasu i chcą wiedzieć "z czym to się je" , zapraszamy na KURS WSTĘPNY DO JOGI prowadzony wg systemu jogi akademickiej. Po odbyciu kursu możesz swobodnie dołączyć do wybranej grupy początkującej.

Joga śrem

Joga w Śremie

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby praktykujące jak i te dopiero zaczynające swoją przygodę z ćwiczeniami jogi na zajęcia do Biblioteki Publicznej w Śremie. Zajęcia prowadzone są w oparciu o zasady jogi akademickiej i jogi Iyengara, prowadzone przez doświadczoną nauczycielkę jogi, słuchaczkę Wydziału Rehabilitacji warszawskiego AWF, Kasię Krzysztofiak.

Grafik sezon urlopowy

Zmiana w grafiku zajęć w dniach 29.07-17.08

W związku z sezonem urlopowym zmuszeni jesteśmy do wprowadzenia zastępstw i anulowania (choć niechętnie) niektórych zajęć. Poniżej przestawiamy grafik do 17.08.2019 z zastrzeżeniem, że mogą w nim zajść jeszcze drobne zmiany. Prosimy o zapisywanie się na zajęcia, gdyż bardzo mała ilość osób chętnych może być powodem do ich odwołania, dziękujemy za wyrozumiałość!

Grafik Lato 2019
Grafik możesz pobrać i wydrukować
Zajęcia jogi dla każdego w poznaniu

Zapraszamy na nowe zajęcia jogi dla każdego

Zapraszamy na nowe zajęcia jogi dla każdego prowadzone przez niesamowitą Renatę Pepkę-Stróżyk.

Z wykształcenia - kulturoznawca, z zawodu - manager kultury, instruktor teatralny, instruktor jogi, miłośniczka pieszych i górskich wędrówek. Pieszo przeszła całe wybrzeże bałtyckie, zdobyła Mont Blanc, Kazbek i Ararat.
Przygodę z jogą rozpoczęła 12 lat temu, szukając lekarstwa na uporczywy ból kręgosłupa. Dolegliwości bólowe ustąpiły dość szybko, a praktyka jogi stała się jej największa pasją. Praktykowała u Iwony Kotowskiej, Renaty Ślebody i Teresy Skowiery. Obecnie jest słuchaczką studiów podyplomowych "Relaksacja i joga" na wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie. Prowadzi zajęcia jogi dla każdego.
Na jej zajęciach będzie można poprawić ruchomość stawów, wzmocnić mięśnie karku, pleców, brzucha, dna miednicy i nóg, ale także znaleźć relaks i odprężenie, a wszystko z całkiem dużą dawką humoru:).

Pierwsze zajęcia w środę 9 stycznia o 16:30 są bezpłatne! Ilość miejsc ograniczona!

Zapisy tylko i wyłącznie online na stronie: https://projektjoga.pl/grafik

Letnia Akademia Jogi ABC

Letnia Akademia Jogi ABC

W wakacje serdecznie zapraszamy młodzież (od 14 r.ż) i dorosłych na Letnią Akademię Jogi ABC. Jeżeli masz wakacje lub urlop i nie wiesz co ze sobą zrobić, przyjdź do nas! Wykorzystaj ten czas na naukę jogi i poprawę swojego samopoczucia!

Proponujemy Ci tygodniowy intensywny kursy jogi od podstaw (poziom 0) prowadzonej wg systemu jogi akademickiej, klasycznej, BKS Iyengara. Po odbyciu kursu możesz swobodnie dołączyć do wybranej przez siebie grupy.

 

Termin najbliższego kursu:

1-5 lipca w godzinach od 8:30-12:30

Szkolenie z pierwszej pomocy

Szkolenie z Pierwszej Pomocy

Serdecznie zapraszamy Was na szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej, na którym omówimy podstawy udzielania pomocy, przeanalizujemy i przećwiczymy schematy i algorytmy postępowania.

Joga nad morzem

Czerwcówka z jogą nad morzem

Zapraszamy na regeneracyjny weekend czerwcowy z jogą dla kręgosłupa do Bobolina k. Dąbek.

Będziemy zakwaterowani w cichym i spokojnym ośrodku, blisko morza (700 m), wśród drzew, w komfortowych domkach z łazienką, tv, lodówką, czajnikiem elektrycznym, sprzętem do grillowania. Na terenie ośrodka znajduje się kryty basen, sauna, wypożyczalnia rowerów, kort tenisowy, centrum fitness, spa&wellness. W okolicy znajduje się wiele atrakcyjnych tras spacerowych.