Studio

Aktualności z naszego świata jogi

Projekt joga COVID

Działamy nadal dla waszego zdrowia!

Zapraszamy na zajęcia offline i online.

W związku z zamknięciem klubów fitness i siłowni od 17.10, oświadczamy, iż Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 16 października 2020 r. nie obejmuje szkół jogi, w związku z tym nasze zajęcia będą odbywać się zgodnie z grafikiem. Jednocześnie dla Waszego komfortu i bezpieczeństwa zmniejszamy ilość osób na sali do 7, pozostałe osoby zapraszamy na jogę online. Zatem prosimy zapisywać się z wyprzedzeniem. Pamiętajcie także, iż macie 6 godzin na odwołanie zajęć. Prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego, dezynfekcję rąk i sprzętu do ćwiczeń a także przebywania poza matą w maseczce. Oferujemy Wam również możliwość zawieszenia karnetu, w tej sprawie prosimy o mail na adres studio@projektjoga.pl.

Przypominamy również, iż praktykując jogę dbacie o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Regularne ćwiczenia jogi prowadzą do wzmocnienia mięśni i serca, eliminują bóle kręgosłupa, regulują ciśnienie krwi, wspomagają metabolizm, wyzwalają endorfiny zwane hormonami szczęścia! Każda sesja jogi wspomaga wasz system immunologiczny! Liczne raporty światowe oraz krajowe badania potwierdziły, iż obiekty sportowo-rekreacyjne nie są miejscem podwyższonego zagrożenia epidemicznego. Nie stwierdzono ani jednego ogniska zakażeń, dzięki utrzymaniu bardzo wysokiego standardu bezpieczeństwa epidemicznego.

Dziękujemy i zapraszamy na zajęcia.

 


Joga dla firm online

Joga dla firm online

Twoi pracownicy pracują zdalnie? Odczuwają bóle kręgosłupa, spięcie, spadek sprawności psycho-fizycznej? Mamy dla Ciebie propozycję. Zajęcia jogi online! Jak to wygląda? Uczestnicy otrzymują unikalny link do zajęć. W określony dzień o ustalonej godzinie rozpoczynają się zajęcia, które trwają ok. 75 min. Terminy i ceny do uzgodnienia. Wystarczy mieć ze sobą matę, dodatkowo może być koc, klocki do jogi lub poduszki, szeroki pasek bawełniany (np. od szlafroka).

  Korzyści płynące z praktyki jogi:
 • rozciągniesz i wzmocnisz ciało
 • pozbędziesz się bólów kręgosłupa
 • wzmocnisz serce i usprawnisz procesy trawienne
 • wyciszysz swój umysł
 • otrzymasz niezbędną dawkę endorfin (hormonów szczęścia)

Zajęcia jogi dla Twoich pracowników to dodatkowy bonus i możliwość utrzymania dobrej kondycji w zaciszu domowym. W ceu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy do kontaktu e-mail: studio@projektjoga.pl lub pod nr telefonu 609627244

Tutaj zobaczysz jak wyglądają nasze zajęcia jogi online:


Wakacje z jogą we młynie

Potrzebujesz wyciszenia i spokoju? Szukasz ustronnego miejsca z dala od innych? Dla wszystkich, którym ten rok dał w kość proponujemy wyciszenie i relaks z jogą w zabytkowym młynie, nad jedną z najczystszych polskich rzek. To będzie znakomity wypoczynek dla ciała i dla duszy! Z dala od dzieci, miejskiego zgiełku i tłumów spacerowiczów zaszyjemy się w niewielkiej miejscowości aby odpocząć i nabrać sił.


Joga outdoor

Joga outdoor

Stęskniliście się za nami? Bo my za Wami bardzo!

Wszystkich spragnionych zajęć stacjonarnych serdecznie zapraszamy na zajęcia jogi outdoor prowadzonych w Młodzieżowym Ośrodku Sportowym na Śródce przy ulicy Gdańskiej 1.


Miltisport online

Multisport dołącza do zajęć on-line

Dla wszystkich posiadaczy karty Multisport mamy dobrą wiadomość. Jeśli posiadasz aktywną kartę MultiSport, zapraszamy do udziału w treningach online.

Chcesz skorzystać z zajęć online w ramach Programu MultiSport?

 1. Wejdź na stronę www.kartamultisport.pl, zaloguj się na swoje konto i wygeneruj kod!
 1. Jeżeli jeszcze nie masz konta, kliknij w ikonę „Załóż konto”. Wystarczy, że wpiszesz swoje imię, numer aktywnej karty MultiSport oraz adres e-mail.

Kod wygenerowany na stronie www.kartamultisport.pl/wspieraj-kluby/ otrzymasz od razu.

Zapisz się na zajęcia na naszej stronie i prześlij nam otrzymany kod za pośrednictwem e-maila: studio@projektjoga.pl podając swoje imię i nazwisko, datę i godzinę zajęć, na które jesteś zapisana/zapisany.
W wiadomości zwrotnej otrzymasz instrukcję dostępu do organizowanych przez nas zajęć online.

Każdego dnia można pobrać tylko jeden kod MultiSport.
Kody należy wykorzystać w tym samym miesiącu kalendarzowym, w którym zostały wygenerowane.

Zapraszamy!


Joga on-line

Joga on-line

W związku z epidemią SARS-COV-2 stacjonarne zajęcia jogi zostały zawieszone do odwołania. W związku z tym proponujemy Wam zajęcia jogi online. W jakiś sposób z nich skorzystać? Jeżeli posiadasz wykupiony u nas karnet wystarczy, że zalogujesz się tak jak dotychczas do aplikacji fitssey i zapiszesz na wybrane przez Ciebie zajęcia. Jeżeli nie posiadasz karnetu możesz wykupić zajęcia jednorazowe w promocyjnej cenie 15 zł.

Uwaga! Zapisy na lekcje jogi online zamykamy na 15 minut przed rozpoczęciem, wówczas wysyłamy unikalny link na Twoją pocztę e-mail.

Osoby posiadające karnety benefitowe na razie nie mogą korzystać z naszych usług w ramach tych karnetów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych zajęć jogi on-line.

Zapisy w grafiku >
Oczyszczacze powietrza w Projekt Joga

Oczyszczacze powietrza z technologią Plasmacluster w naszym studio

Informujemy, iż w naszych studiach na ulicy Dominikańskiej oraz na Fredry znajdują się oczyszczacze powietrza Sharp z technologią Plasmacluster oraz filtrami HEPA, której zadaniem jest eliminacja z otoczenia niebezpiecznych drobnoustrojów. W skrócie wygląda to następująco:

 • specjalny generator produkuje dodatnio i ujemnie naładowane jony, które następnie uwalnia do pomieszczenia;
 • jony łączą się z cząsteczkami wody i unoszą w powietrzu aż napotkają na swojej drodze cząsteczkę alergenu, wirusa, bakterię lub zarodnika pleśni;
 • osiadając na cząsteczce patogenu, wyprodukowane jony łączą się w wysoce reaktywne rodniki OH i niszczą napotkaną, szkodliwą komórkę, po czym wracają do otoczenia już pod postacią cząsteczek wody.

W ten sposób z powietrza usuwane są niebezpieczne dla zdrowia substancje. Generator jonów Plasmacluster przeszedł wiele testów potwierdzających jego skuteczność w walce z wirusami, w tym również z różnymi odmianami grypy, np. świńską grypą A/H1N1.

W naszych studiach znajdziecie również środki do dezynfekcji mat, zachęcamy do ich użycia.

Prosimy Was o zachowanie zasad podstawowej higieny oraz nie uczestniczenie w zajęciach osób przeziębionych i chorych. Dziękujemy!


Majówka z jogą nad morzem

Majówka z jogą nad morzem

Serdecznie zapraszamy Was na regeneracyjny weekend majowy z jogą dla kręgosłupa do Bobolina k. Dąbek. Chcesz odpocząć od codziennych obowiązków? Jesteś zmęczona i masz bóle kręgosłupa? Ten wyjazd jest dla Ciebie! Odpoczywamy tylko i wyłącznie w miłym towarzystwie!

Codziennie będziemy ćwiczyć jogę, spacerować, jeździć na rowerze i pływać w basenie! Ale uwaga! To nie będzie obóz kondycyjny, zawsze możesz poleżeć na plaży:-)

Zapewniamy zakwaterowanie w cichym i spokojnym ośrodku, blisko morza (700 m), wśród drzew, w komfortowych domkach z łazienką, tv, lodówką, czajnikiem elektrycznym, sprzętem do grillowania. Na terenie ośrodka znajduje się kryty basen, sauna, wypożyczalnia rowerów, kort tenisowy, centrum fitness, spa&wellness. W okolicy znajduje się wiele atrakcyjnych tras spacerowych.

Zajęcia jogi poprowadzi Kasia Krzysztofiak- instruktor hatha jogi z wieloletnią praktyką, zwolenniczka pro zdrowotnego podejścia do ćwiczeń jogi i propagująca jogę jako formę rekreacji ruchowej, założycielka studia Projekt Joga w Poznaniu.

Cena: 600 zł/os, termin 22-24 maja 2020

W cenie pobytu:

 • zakwaterowanie w domkach 5 osobowych (2 pokoje)
 • wyżywienie:śniadania i kolacje
 • zajęcia jogi dla kręgosłupa na plaży lub na sali
 • wspólne spacery nordic walking, wycieczka rowerowa
 • kryty basen, sauna, centrum fitness

Dodatkowo płatne: 

 • obiady we własnym zakresie
 • parking 10 zł/doba
Start : piątek 22 maja godzina 16:00 (zakwaterowanie) Na zabiegi spa i masaże należy się wcześniej zapisać.

W celu potwierdzenia rezerwacji konieczna wpłata zaliczki w wysokości 100 zł na nr konta: 88 1020 4027 0000 1602 1406 5686 z dopiskiem : "Warsztaty jogi Bobolin",
całość płatna do 20 maja. Ilość osób ograniczona (9 osób).

*Jest możliwość transportu z/do Poznania!
Więcej informacji uzyskasz pisząc na adres: studio@projektjoga.pl


Joga ogólnorozwojowa

Joga ogólnorozwojowa

Serdecznie zapraszamy Was na zajęcia z jogi ogólnorozwojowej uzupełnionej zajęciami jogi nidry, która jest rodzajem logicznego zestawu fizycznych i psychicznych ćwiczeń, prowadzących nas do wyciszenia i pełniejszego poznania siebie.

Na tych zajęciach wzmocnicie i zaktywizujecie ciało, wypoczniecie i zredukujecie napięcie, zregenerujecie siły, uspokoicie organizm, złagodzicie napięcia nerwowe oraz wzmocnicie gospodarkę hormonalną.

Zajęcia te, to praktyka łącząca hatha jogę z elementami jogi powięziowej, łagodnej Vinyasy i automasażu. Zajęcia te ukierunkowane są na terapeutyczne aspekty asan. Zajęcia kończą się długą relaksacją.

Prowadzący Artur Bieńkowski, nauczyciel jogi, fizjoterapeuta, choreograf, terapeuta czaszkowo – krzyżowy. Dyplom nauczyciela Jogi Nidry otrzymał od Mii Park, której do dziś asystuje podczas wszystkich kursów nauczycielskich w Chicago. Kursy nauczycielskie ukończył w Nature Yoga Sanctuary w Chicago. Z ciałem swoim i drugiego człowieka pracuje od kilkunastu lat. W latach 2007-2020 związany był zawodowo jako tancerz z kilkoma teatrami w Polsce i za granicą, m.in. z Polskim Teatrem Tańca w Poznaniu, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Pink Mama Theatre w Szwajcarii. Praca z ludźmi daje mu wiele radości i inspiruje do dalszego rozwoju, dlatego nadal uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach. Prowadzi regularnie warsztaty z improwizacji w Polsce i USA. Zajmuje się a także terapią ruchem i tańcem pracując z osobami z zespołem Downa.

wtorki 16:30-17:45
Projekt Joga, ul.Fredry 2/5 Poznań


Joga mocy i gibkości

Joga mocy i gibkości

W każdą środę zapraszamy Was na zajęcia z jogą mocy i gibkości prowadzone przez Marię Borowy, nauczycielkę Vinyasa Yoga oraz Yin Yoga.

Joga mocy i gibkości to zajęcia nastawione na wszechstronną pracę z ciałem, na których łączymy aktywne pozycje z pasywnymi. Dzięki temu wzmacniamy mięśnie, uelastyczniamy tkanki i stabilizujemy równowagę. W efekcie poprawiamy postawę, zwiększamy zakres ruchu i polepszamy nasze samopoczucie.Podczas zajęć wykorzystywane są klasyczne pozycje jogi, w różnych wariantach dostosowanych do każdego.

Serdecznie zapraszamy osoby, które już coś z jogą miały do czynienia i chciałyby rozwinąć i pogłębić swoją praktykę, a także spróbować czegoś nowego.

Zapisy w grafiku. Ilość miejsc ograniczona.