Studio

Nasza szkoła jogi w centrum Poznania

Joga Poznań
Joga centrum Poznania
Joga w Poznaniu
Studio Jogi Poznań

 

Zapraszamy na kameralne lekcje jogi w stuletniej kamienicy w centrum Poznania. Ćwicząc systematycznie hatha jogę:

  • pozbywasz się bólów kręgosłupa, pleców, szyi
  • wzmacniasz mięśnie głębokie i kształtujesz zgrabną sylwetkę
  • eliminujesz napięcie i stres poprzez rozluźnianie mięśni i ćwiczenia oddechowe
  • wzmacniasz więzadła, ścięgna i kości

Nasze zajęcia skierowane są do szerokiego grona osób, które chcą poprawić jakość swojego życia. Nie musisz być pięknym, szczupłym i wygimnastykowanym aby ćwiczyć jogę! U nas każdy znajdzie coś dla siebie i wyniesie z zajęć dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne.
Zapraszamy!

Katarzyna Krzysztofiak

Instruktor Hatha Jogi, Jogi Rodzinnej i Jogi dla Dzieci

Kasia Krzysztofiak

Założycielka studia, instruktor hatha jogi oraz jogi dla dzieci, absolwentka Wydziału Rehabilitacji warszawskiego AWF na kierunku "Relaksacja i joga". Praktykę jogi rozpoczęła w 2002 r. kiedy z powodu powtarzającego się bólu kręgosłupa postanowiła  coś z tym zrobić. Trafiła wówczas na zajęcia do Centrum Hatha Jogi Marii Stróżyk, które bardzo jej pomogły, a ból w odcinku lędźwiowym ustąpił.

Jest akredytowanym nauczycielem jogi na poziomie EQF level 4 - Yoga Teacher, przez EREPS - Europejski Rejestr Profesjonalnych Instruktorów Sportu z siedzibą w Brukseli.

Czytaj więcej...

Lucyna Urbańska

Instruktor Rekreacji Ruchowej w specjalizacji Fitness Ćwiczenia Psychofizyczne

Lucyna Urbańska

Praktykę jogi rozpoczęła w 2007 roku (mając 14 lat). Przez pierwsze cztery lata uczyła się pod okiem Elżbiety Krzyżaniak- Smolińskiej, która wprowadziła ją w nowy etap rozwoju. Przez kolejne lata pogłębiała wiedzę u innych nauczycieli oraz dokształcając się indywidualnie. W 2012 roku ukończyła kurs instruktorski, który pozwolił jej zdobytą wiedzę przekazywać dalej.

Czytaj więcej...

Olga Lisowska

Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalizacji Joga

Olga Lisowska

Psycholog, instruktor jogi, absolwentka kilku kursów z zakresu zdrowia i jogi. W swojej praktyce łączy wiedzę psychologiczną, pranayamę, asany jogi i starożytną  mądrość Indii.

Podczas wieloletniej pracy psychologa zwróciła uwagę na to, iż najczęściej pomocy potrzebują ludzie, którzy nie rozwijają się fizycznie, co komplikuje problemy na wszystkich poziomach (zdrowie psychiczne i fizyczne, relacje z bliskimi ludźmi i społecznością). Od kilku lat prowadzi zajęcia jogi i obserwuje jak praktyka asan korzystnie wpływa na zdrowie uczestników zajęć. 

Czytaj więcej...

Maria borowy

Nauczyciel Vinyasa Frog Lotus Yoga

Maria Borowy

Moja przygoda z jogą zaczęła się od książki Maliny Michalskiej, którą znalazłam w dzieciństwie w domu. To dzięki niej poznałam podstawowe pozycje jogi i podstawy filozofii. W 2004 roku trafiłam na zajęcia jogi Pani Haliny Nawrockiej i od tamtej pory wiedziałam, że to jest to. Do 2011 roku ćwiczyłam jogę metodą Iyengara u Pani Haliny i u różnych nauczycieli w Centrum Jogi Marii Stróżyk. Wtedy, dzięki Ulli Wilczyńskiej Kalak, poznałam styl Vinyasa Flow, który urzekł mnie swoją dynamiką i kreatywnością . Do dziś jest moim ulubionym.

Czytaj więcej...

Lila Charniuk

Instruktor Jogi i Trener Personalny

Lila Charniuk

W 2017r ukończyłam Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu o kierunku Turystyka i Rekreacja na poziomie magisterskim. Styczność ze sportem rozpoczęłam w 2012r i zaraz potem otrzymałam Certyfikat Instruktora Sportów Siłowych i Certyfikat Dietetyki i Żywienia w Sporcie.

Jednocześnie rozwijając swoje siłowe umiejętności i trenując swoich podopiecznych w 2016r zaczęłam praktykować kalistenikę oraz jogę – ashtangę. W 2018r uzyskałam tytuł Instruktora Jogi i prowadzę zajęcia „Joga- pełen balans i wzmocnienie”.

Czytaj więcej...

Renata Pepka-Stróżyk

Instruktor Hatha Jogi i Jogi dla Dzieci

Renata Pepka-Stróżyk

Kulturoznawca, manager kultury, instruktor teatralny, miłośnik pieszych i górskich wędrówek. Pieszo przeszła całe wybrzeże bałtyckie, zdobyła Mont Blanc, Kazbek i Ararat. Przygodę z jogą rozpoczęła 12 lat temu, szukając lekarstwa na uporczywy ból kręgosłupa. Dolegliwości bólowe ustąpiły dość szybko, a praktyka jogi stała się jej największa pasją.

Czytaj więcej...