Studio

Nasza szkoła jogi w centrum Poznania

Joga Poznań
Joga centrum Poznania
Joga w Poznaniu
Studio Jogi Poznań

 

Zapraszamy na kameralne lekcje jogi w centrum Poznania, mieszczące się w pięknych, zabytkowej kamienicy przy ulicy Dominikańskiej 7/3. Ćwicząc systematycznie hatha jogę:

  • pozbywasz się bólów kręgosłupa, pleców, szyi
  • wzmacniasz mięśnie głębokie i kształtujesz zgrabną sylwetkę
  • eliminujesz napięcie i stres poprzez rozluźnianie mięśni i ćwiczenia oddechowe
  • wzmacniasz więzadła, ścięgna i kości

Nasze zajęcia skierowane są do szerokiego grona osób, które chcą poprawić jakość swojego życia. Nie musisz być pięknym, szczupłym i wygimnastykowanym aby ćwiczyć jogę! U nas każdy znajdzie coś dla siebie i wyniesie z zajęć dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne.
Zapraszamy!

Katarzyna Krzysztofiak

Instruktor Hatha Jogi, Jogi Rodzinnej i Jogi dla Dzieci

Kasia Krzysztofiak

Założycielka studia, instruktor hatha jogi oraz jogi dla dzieci, absolwentka Wydziału Rehabilitacji warszawskiego AWF na kierunku "Relaksacja i joga". Praktykę jogi rozpoczęła w 2002 r. kiedy z powodu powtarzającego się bólu kręgosłupa postanowiła  coś z tym zrobić. Trafiła wówczas na zajęcia do Centrum Hatha Jogi Marii Stróżyk, które bardzo jej pomogły, a ból w odcinku lędźwiowym ustąpił.

Jest akredytowanym nauczycielem jogi na poziomie EQF level 4 - Yoga Teacher, przez EREPS - Europejski Rejestr Profesjonalnych Instruktorów Sportu z siedzibą w Brukseli.

Czytaj więcej...

Lila Charniuk

Instruktor Jogi i Trener Personalny

Lila Charniuk

W 2017r ukończyłam Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu o kierunku Turystyka i Rekreacja na poziomie magisterskim. Styczność ze sportem rozpoczęłam w 2012r i zaraz potem otrzymałam Certyfikat Instruktora Sportów Siłowych i Certyfikat Dietetyki i Żywienia w Sporcie.

Jednocześnie rozwijając swoje siłowe umiejętności i trenując swoich podopiecznych w 2016r zaczęłam praktykować kalistenikę oraz jogę – ashtangę. W 2018r uzyskałam tytuł Instruktora Jogi i prowadzę zajęcia „Joga- pełen balans i wzmocnienie”.

Czytaj więcej...

Renata Pepka-Stróżyk

Instruktor Hatha Jogi i Jogi dla Dzieci

Renata Pepka-Stróżyk

Kulturoznawca, manager kultury, instruktor teatralny, miłośnik pieszych i górskich wędrówek. Pieszo przeszła całe wybrzeże bałtyckie, zdobyła Mont Blanc, Kazbek i Ararat. Przygodę z jogą rozpoczęła 12 lat temu, szukając lekarstwa na uporczywy ból kręgosłupa. Dolegliwości bólowe ustąpiły dość szybko, a praktyka jogi stała się jej największa pasją.

Czytaj więcej...

Julia Iwańska

Instruktor Hatha Jogi

Julia Iwańska

Nauczycielka Vinyasa Yogi, ukończyła 200-godzinny kurs akredytowany przez Yoga Alliance pod okiem Ulli Wilczyńskiej-Kalak. Na codzień studiuje stomatologię na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.
Kocha ruch, zwierzęta, podróże i słońce. Po wieloletnich poszukiwaniach własnej ścieżki w jodze odnalazła swoje miejsce.

Czytaj więcej...

Joanna Borska

Instruktor Hatha Jogi

Joanna Borska

Jestem certyfikowaną nauczycielką w nurcie Vinyasa Yoga RYT200 Yoga Alliance, ukończyłam kurs pod okiem Ulli Wilczyńskiej-Kalak u której praktykuję regularnie od 2016r. Kocham vinyasę za jej płynność, taneczność, synchronizację ruchu z oddechem, za to, że dzięki niej możemy poczuć się dobrze w swoim ciele, wzmocnić je i uelastycznić.

Czytaj więcej...

Luiza Banach

Instruktor Hatha Jogi

Luiza Banach

Jogę praktykuje od wielu lat, chociaż nigdy nie była w Indiach. Uczestniczyła gościnnie w tygodniowym treningu zen w klasztorze buddyjskim w Sogenji w Japonii. Certyfikat instruktorki jogi i ćwiczeń psychofizycznych uzyskała w 2020 roku w Poznaniu.

Czytaj więcej...