Aktualności z naszego świata jogi
Kiedy: 11 listopada 2022, 9:00 - 13 listopada 2022
Gdzie: Duszniki Zdrój

Zapraszamy Was serdecznie na spędzenie pięknego listopadowego weekendu wraz z jogą i SPA w Dusznikach Zdroju. To przyjemne miasto uzdrowiskowe, które odnajdziecie w województwie dolnośląskim, pomiędzy Kłodzkiem i Kudową Zdrój, tuż przy granicy z Czechami. Już w XIX wieku Duszniki Zdrój stały się jednym z najznamienitszych uzdrowisk w regionie.

Będziemy wypoczywać w przepięknej willi tyrolskiej , wśród drzew i szumiącego nieopodal potoku. Codziennie będziemy ćwiczyć jogę i spacerować po okolicznej miejscowości i szlakach, a w piątkowy lub sobotni wieczór czeka nas miła niespodzianka- sauna i ruska bania!

W cenie wyjazdu zawarty jest nocleg w pięknym pensjonacie w 4-osobowych apartamentach z łazienką , znakomite śniadania, zajęcia jogi - błogosławieństwo dla Twojego kręgosłupa i trekkingowe wycieczki po okolicy (zabierz ze sobą kijki do nordic walking).

Termin 11-13 listopada
Cena: 700 zł
*możliwość transportu z/do Poznania, dodatkowo płatna. Wyjazd z Poznania w piątek 11.11 o 10:00

Jak zwykle dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc, więc kto pierwszy ten lepszy! Aby się zapisać lub dowiedzieć więcej pisz na adres studio@projektjoga.pl lub zadzwoń do Kasi pod nr 609627244.