Aktualności z naszego świata jogi
Kiedy: 16 czerwca 2023 - 18 czerwca 2023
Gdzie: Dziwnówek

Wszystkich zmęczonych, zabieganych i potrzebujących wypoczynku na łonie natury zapraszamy na regeneracyjny weekend czerwcowy z jogą dla kręgosłupa do Dziwnówka. Chcesz odpocząć od codziennych obowiązków? Jesteś zmęczona i masz bóle kręgosłupa? Ten wyjazd jest dla Ciebie! Odpoczywamy tylko i wyłącznie w miłym towarzystwie!

Codziennie będziemy ćwiczyć jogę, spacerować, jeździć na rowerze i odpoczywać w saunie i jacuzzi. Ale uwaga! To nie będzie obóz kondycyjny, zawsze możesz poleżeć na plaży:-)
Zapewniamy zakwaterowanie w cichym i spokojnym ośrodku, z bajecznym widokiem na jezioro, blisko morza (1,2 km). Zakwaterowanie w komfortowych pokojach dwuosobowych. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów wraz z bezpłatnym zestawem kosmetyków. W strefie wellnes można skorzystać z fińskiej sauny, jacuzzi. Do dyspozycji gości jest sprzet wodny, którym można popływać po spokojnych wodach Zatoki. W okolicy znajduje się wiele atrakcyjnych tras spacerowych.

Zajęcia jogi poprowadzi Kasia Krzysztofiak- dyplomowany instruktor hatha jogi z wieloletnią praktyką, prowadząca zajęcia jogi dla kręgosłupa, propagująca jogę jako formę rekreacji ruchowej, założycielka studia Projekt Joga w Poznaniu.

W cenie pobytu:

  • zakwaterowanie komfortowych pokojach dwuosobowych
  • wyżywienie:śniadania i obiadokolacje
  • 4 zajęcia jogi dla kręgosłupa
  • wspólne spacery nordic walking, wycieczka rowerowa
  • centrum spa&wellness

Dodatkowo płatne:

  • parking

Cena: 900 zł/os, termin 16-18 czerwca 2023
Start : piątek 16 czerwca godzina 15:00 (zakwaterowanie)


W celu potwierdzenia rezerwacji konieczna wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na nr konta: 88 1020 4027 0000 1602 1406 5686 z dopiskiem : "Warsztaty jogi nad morzem + imię i nazwisko",
całość płatna do 1 czerwca. Ilość osób ograniczona (8 osób).

*Jest możliwość transportu z/do Poznania!

Więcej informacji uzyskasz pisząc na adres: studio@projektjoga.pl