Aktualności z naszego świata jogi
Kiedy: 15 września 2023, 15:00 - 17 września 2023
Gdzie: Świeradów-Zdrój

Serdecznie zapraszamy Was na wypoczynek z jogą i górskimi spacerami. Jeżeli chcesz oderwać się od codziennych obowiązków, jesteś zmęczona i masz bóle kręgosłupa to ten wyjazd jest dla Ciebie! Odpoczywamy tylko i wyłącznie w miłym towarzystwie!

Codziennie będziemy ćwiczyć jogę, spacerować i odpoczywać na basenie oraz w saunie i jacuzzi. Ale uwaga! To nie będzie obóz kondycyjny. Wycieczki i atrakcje będą dopasowane do potrzeb uczestniczek.

Zapewniamy zakwaterowanie w przepięknym ośrodku SPA, z bajecznym widokiem na Góry Izerskie. Zakwaterowanie w komfortowych pokojach dwuosobowych. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów , lodówkę, czajnik elektryczny. W strefie SPA można skorzystać z basenu, sauny na podczerwień, sauny suchej, łaźni parowej oraz 6 gabinetów, gdzie wykonywane są zabiegi odnowy biologiczne. W okolicy znajduje się wiele atrakcyjnych tras spacerowych m.in Stóg Izerski czy wieża widokowa Sky Walk.

Zajęcia jogi poprowadzi Kasia Krzysztofiak- dyplomowany instruktor hatha jogi z wieloletnią praktyką, prowadząca zajęcia jogi dla kręgosłupa, propagująca jogę jako formę rekreacji ruchowej, założycielka studia Projekt Joga w Poznaniu.

W cenie pobytu:

  • zakwaterowanie komfortowych pokojach dwuosobowych
  • wyżywienie: śniadania
  • 4 zajęcia jogi dla kręgosłupa
  • wspólne spacery nordic walking
  • centrum spa&wellness

Dodatkowo płatne:

  • parking


Cena: 1000 zł/os, termin 15-17 września 2023
Start : piątek 15 września godzina 15:00 (zakwaterowanie)


W celu potwierdzenia rezerwacji konieczna wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na nr konta: 88 1020 4027 0000 1602 1406 5686 z dopiskiem : "Warsztaty jogi w górach + imię i nazwisko"

Całość płatna do 1 września. Ilość osób ograniczona (8 osób).
*Jest możliwość transportu z/do Poznania!
Więcej informacji uzyskasz pisząc na adres: studio@projektjoga.pl