Pytania i odpowiedzi

Oto lista najczęściej zadawanych pytań, przeczytaj, może znajdziesz odpowiedź:

Uwaga!

Od 1 września 2023 r. wprowadzamy dodatkową opłatę do każdych zajęć dla klientów kart Multisport Plus w wysokości 5 zł. Obecne karnety stracą ważność 31.08.2023. Aby zapisać się na zajęcia z kartą Multisport Plus od 1.09.2023 należy opłacić kaucję w wysokości 39,99 zł oraz wykupić dopłatę 5 zł do każdych zajęć w postaci Karnetu Multisport.

Jeżeli chcesz zrezygnować z karnetu Multisport Plus i wykupić karnet Projekt Joga napisz do nas na adres studio@projektjoga.pl, a otrzymasz 10% zniżki na jego zakup. Jeżeli posiadasz kaucję na koncie zostanie ona również wliczona w jego cenę. Zatem np. zamiast płacić 140 zł za karnet jednorazowo zapłacisz 86,01 zł.

 1. Jestem osobą początkującą, na które zajęcia mogę przyjść?

  Wszystkie zajęcia prócz jogi dynamicznej przeznaczone są dla osób początkujących. W zależności od tego jakich zajęć potrzebujesz, wybierz jedne z nich. Na każdych zajęciach staramy się dokładnie objaśniać ćwiczenia (asany), które wykonujemy. Proponowane są także warianty asan- dla osób początkujących, bądź bardziej zaawansowanych.

 2. Jestem zupełnie nierozćwiczona/nierozćwiczony. Czy to jest przeszkodą przed rozpoczęciem zajęć?

  Nie. Wręcz odwrotnie. Aby uniknąć przykrych konsekwencji związanych z bezruchem powinnaś/powinieneś zacząć jak najszybciej ćwiczyć. Joga prowadzona w naszym studiu powoli rozciągnie twoje zastane stawy, mięśnie, więzadła i ścięgna. Z każdą lekcją będziesz czuła/czuł się lepiej i sprawniej.

 3. Jestem osobą po 50. Czy mogę ćwiczyć jogę?

  Tak, jak najbardziej. Nawet osoby po 80 roku życia rozpoczynające praktykę jogi zwiększają swoją sprawność fizyczną.

 4. Jak muszę przygotować się do pierwszych zajęć? Czy coś przynieść ze sobą?

  Około 2 godzin przed zajęciami najlepiej nie jeść dużego posiłku. W naszym studiu znajdują się wszelkie potrzebne pomoce do ćwiczeń: maty, klocki, paski, wałki, koce. Wystarczy, że weźmiesz ze sobą wygodny strój do ćwiczeń (legginsy, koszulka), ćwiczymy na boso.

 5. Mam problemy z kręgosłupem, kolanem, biodrem. Czy mogę ćwiczyć jogę?

  Wszystko zależy od tego jakie to są problemy? Aby mieć pewność powinnaś/powinieneś skonsultować swoją decyzję z lekarzem. Większość ortopedów i osteopatów poleca jogę, jednakże w wyjątkowych przypadkach mogą występować przeciwskazania do wykonywania pewnego rodzaju ćwiczeń. Przed zajęciami poinformuj nas o tym, otrzymasz informację na temat asan, których nie powinnaś/powinieneś wykonywać.

 6. Mam problemy z sercem, nadciśnieniem. Czy mogę ćwiczyć jogę?

  Przed zajęciami skonsultuj swoją decyzję z lekarzem. Przed zajęciami poinformuj nas o tym, otrzymasz informację na temat asan, których nie powinnaś/powinieneś wykonywać. Prowadzone przez nas zajęcia jogi nie obciążają nadmiernie serca, w przypadku wysokiego nadciśnienia nie są wskazana pozycje odwrócone.

 7. Jestem w ciąży. Na jakie zajęcia mogę przychodzić?

  Jeżeli twoja ciąża przebiega prawidłowo i nie masz przeciwskazań lekarskich możesz uczestniczyć w zajęciach jogi kręgosłupa, jogi na stres. Unikaj nadmiernego wysiłku, skrętów,podskoków, nie rozciągaj się nadmiernie i nie zginaj.

 8. Jestem mężczyzną. Czy nie będzie to dziwne jak przyjdę na jogę?

  Nie! Coraz więcej mężczyzn wybiera tę aktywność fizyczną, co więcej- jest ona dla nich jak najbardziej wskazana! Mężczyźni są zazwyczaj bardziej zestresowani i spięci niż kobiety, potrzebują rozluźnić i rozciągnąć mięśnie, więzadła i ścięgna.

 9. Mam nadwagę. Czy jest to przeszkodą w rozpoczęciu zajęć?

  Wszystko zależy jak duża jest to nadwaga. Skonsultuj wcześniej swoją decyzję z lekarzem. Proponujemy także wzięcie udziału w kilku lekcjach indywidualnych, aby poznać twoje możliwości ruchowe oraz abyś mogła/mógł zapoznać się z ćwiczeniami.

 10. Czy muszę zapisywać się na zajęcia?

  Tak. Nasza sala ma określoną pojemność i aby być pewną/pewnym, że dostaniesz się na wybrany rodzaj zajęć, zapisz się przez naszą stronę projektjoga.pl/grafik

 11. Jaki rodzaj jogi prowadzicie?

  Nasza joga oparta jest na systemie jogi akademickiej, jogi klasycznej i jogi B.K.S Iyengara.

 12. Mam kartę Multisport Plus, Medicover Sport. Czy muszę coś dopłacać do zajęć?

  Tak. Jeżeli jednak chcesz korzystać z systemu rezerwacji musisz wpłacić na porfel w aplikacji Fitssey kaucję zwrotną w wysokości 39,99 zł.  oraz dopłacić do karnetu Multisport Plus każdorazowo 5 zł za zajęcia (od 1.09.2023). Jeżeli nie odwołasz zajęć minimum 6 godzin przed, wówczas kaucja i dopłata przepada i należy ją uiścić raz jeszcze wpłacają kwotę kaucji na porfel w aplikacji. Jeżeli rezygnujesz z zajęć w naszej szkole jogi wówczas przyślij na adres studio@projektjoga.pl dane do wypłaty kaucji, jeżeli jest do zwrotu.

 13. Czy mogę przyjść na zajęcia z dzieckiem?

  Tak. Dla rodziców z dziećmi przygotowaliśmy zajęcia jogi rodzinnej. Jeżeli twoje dziecko ma powyżej 12 lat możesz przyjść z nim na zajęcia dla dorosłych. Pamiętaj jednak, że bierzesz odpowiedzialność za dziecko na zajęciach.

 14. Jestem osobą niepełnoletnią, czy muszę posiadać zgodę rodziców na udział w zajęciach jogi?

  Tak.

 15. Czy mogę zapisać się cyklicznie na wybrane zajęcia?

  Tak.

  Aby mieć pewność, że dostaniesz się na wybrane przez Was zajęcia zachęcamy do zapisów cyklicznych. Jak to zrobić? Wystarczy, że po zalogowaniu się na swoje konto klikniecie „Przejdź do zapisów cyklicznych” ( na dole). Wówczas wybierając daty od.. do.. będziesz mogła zapisać się na wybrane przez siebie zajęcia na dłuższy czas. Pamiętaj jednak, że jeżeli nie możesz przyjść na zarezerwowane zajęcia wówczas należy je odwołać minimum 6 godzin wcześniej. Inaczej wejście przepada.

 16. Czy otrzymam karnet papierowy na zajęcia?

  Nie. 

  Karnety w Projekt Joga są wirtualne tzn. znajdują się na Twoim koncie na stronie fitssey[dot]com, które zakładasz po kliknięciu w grafiku w przycisk „Zapisz się” , znajdujący się przy wybranych zajęciach.

 17. W jaki sposób założyć konto w systemie?

  Podczas zapisu na wybrane zajęcia musisz się zalogować lub założyć konto podając swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który otrzymasz mail zwrotny z potwierdzeniem rejestracji.

  UWAGA, dane do logowania na stronie fitssey[dot]com, otrzymasz w osobnym mailu wysłane z adresu: no-reply[at]fitssey[dot]com. Sprawdź spam!

  Podczas procesu zapisywania się na zajęcia zostaniesz poproszony/a o wybór karnetu. Możesz zapisać się na wybrane zajęcia tylko dokonując wcześniej opłaty za nie.

  Po dokonaniu płatności karnet od razu pojawia się na twoim koncie. Widzisz na jakie zajęcia jesteś zapisany, ile zostało ci jeszcze zajęć w karnecie, do kiedy jest ważny. Pamiętaj, że masz 6 godzin na wypisanie się z zajęć, inaczej twoje wejście przepadnie!

  Osoby z karnetem Multisport Plus i OK System muszą wpłacić kaucję zwrotną (wybierając karnet Multisport kaucja lub Medicover Sport kaucja lub Fit Profit kaucja) w wysokości 39,99 zł. Kaucja jest zwracana po zakończeniu współpracy, jeżeli były obecności na zajęciach. W przypadku nieobecności kaucję zatrzymujemy. Spowodowane jest to ograniczoną ilością osób na naszych zajęciach.

 18. Czy mogę otrzymać fakturę?

  Tak. Od razu po zakupie karnetu online lub w naszym studio zgłoś ten fakt pisząc na adres studio@projektjoga.pl oraz podaj nr NIP. Od 1 stycznia 2020 r., zgodnie z nowelizacją ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw, paragony bez numeru NIP nabywcy nie będą upoważniały do odbioru faktury. 

 19. Czy muszę być zaszczepiona/y przeciwko Covid-19?

  Tak. Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi limitu osób na zajęciach w pomieszczeniach zamkniętych osoby posiadające paszport covidowy nie wliczają się w limity. Na zajęciach preferujemy zatem osoby zaszczepione, ozdrowieńców, posiadające tzw.paszport covidowy. Prosimy przygotować dokument szczepienia i okazać przy wejściu. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek poza matą i dezynfekowaniu sprzętu po użyciu.