Aktualności z naszego świata jogi
Joga ogólnorozwojowa
Kiedy: 18 lutego 2020, 15:30 - 29 maja 2020
Gdzie: Projekt Joga Fredry

Serdecznie zapraszamy Was na zajęcia z jogi ogólnorozwojowej uzupełnionej zajęciami jogi nidry, która jest rodzajem logicznego zestawu fizycznych i psychicznych ćwiczeń, prowadzących nas do wyciszenia i pełniejszego poznania siebie.

Na tych zajęciach wzmocnicie i zaktywizujecie ciało, wypoczniecie i zredukujecie napięcie, zregenerujecie siły, uspokoicie organizm, złagodzicie napięcia nerwowe oraz wzmocnicie gospodarkę hormonalną.

Zajęcia te, to praktyka łącząca hatha jogę z elementami jogi powięziowej, łagodnej Vinyasy i automasażu. Zajęcia te ukierunkowane są na terapeutyczne aspekty asan. Zajęcia kończą się długą relaksacją.

Prowadzący Artur Bieńkowski, nauczyciel jogi, fizjoterapeuta, choreograf, terapeuta czaszkowo – krzyżowy. Dyplom nauczyciela Jogi Nidry otrzymał od Mii Park, której do dziś asystuje podczas wszystkich kursów nauczycielskich w Chicago. Kursy nauczycielskie ukończył w Nature Yoga Sanctuary w Chicago. Z ciałem swoim i drugiego człowieka pracuje od kilkunastu lat. W latach 2007-2020 związany był zawodowo jako tancerz z kilkoma teatrami w Polsce i za granicą, m.in. z Polskim Teatrem Tańca w Poznaniu, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Pink Mama Theatre w Szwajcarii. Praca z ludźmi daje mu wiele radości i inspiruje do dalszego rozwoju, dlatego nadal uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach. Prowadzi regularnie warsztaty z improwizacji w Polsce i USA. Zajmuje się a także terapią ruchem i tańcem pracując z osobami z zespołem Downa.

wtorki 16:30-17:45
Projekt Joga, ul.Fredry 2/5 Poznań