Polityka prywatności.

Dziękujemy za korzystanie z usług studia Projekt Joga i korzystanie z naszej witryny projektjoga.pl.
Niniejsza polityka prywatności wyjaśnia jakie informacje zbieramy kiedy odwiedzasz naszą stronę lub kiedy korzystasz z naszych Usług. Wyjaśnia także sposób w jaki przetwarzamy i wykorzystujemy te informacje. Korzystając z naszych Usług lub odwiedzając witrynę projektjoga.pl akceptujesz praktyki opisane w niniejszej Polityce Prywatności i wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z opisanymi poniżej.

 1. Definicje:

  Studio – miejsce wykonywania Usług pod nazwą Projekt Joga znajdujące się na ul. Dominikańskiej 7/3 w Poznaniu.
  Wlaściciel Studia- firma PJ Katarzyna Krzysztofiak, z siedzibą na ul.Kuśnierskiej 4, 62-020 w Swarzędzu, NIP 7321570153.
  Serwis, witryna, strona- projektjoga.pl służąca do prezentowania naszej oferty , grafiku i zarządzania naszym Studio. Obsługa odbywa się częściowo poprzez operatorów:
  fitssey[dot]com – udostępnienie grafiku online, tworzenia kont pracowników i klientów, udostępnianie zapisów online oraz możliwości zakupu karnetów online „Usługi”,
  przelewy24.pl- zakup karnetów online.
  Użytkownik- osoba, która korzysta z naszych usług i/lub założyła konto, zarejestrowała się w naszym serwisie aby skorzystać z naszych Usług.
  Usługa- zajęcia jogi lub inne zajęcia odbywające się w Studio lub poza nim.
  Dane personalne- to informacje, które mogą zostać użyte do identyfikacji Ciebie, Użytkownika, pośrednio lub bezpośrednio, włączając w to (jednak nie ograniczając wyłącznie do tych danych) imię, nazwisko, adres e-mail, datę urodzin, płeć, numer telefonu.
  Nasze usługi są oferowane za pośrednictwem witryn: https://projektjoga.pl, fitssey[dot]com, https://lightenbody.com, https://lightenbody.pl,
 2. Zmiany:

  Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej Polityki Prywatności w każdej chwili. W przypadku wprowadzenia zmian strona zostanie zaktualizowana, a Użytkownicy poinformowani poprzez email. Na stronie znajduje się data wprowadzenia ostatnich zmian. Jeżeli odwiedzasz naszą stronę i nie zgadzasz się na niniejszą Politykę Prywatności powinieneś opuścić stronę i/lub usunąć konto z aplikacji Fitssey.
 3. Zbierane dane:

  1. Aby skorzystać z naszych Usług konieczne jest zarejestrowanie konta Użytkownika. Do rejestracji konta w serwisie projektjoga.pl, niezbędne jest podanie imienia, nazwiska i adresu e-mail. Inne dane użytkownika nie są obowiązkowe i wypełniane są dobrowolnie. Tworząc u nas konto wyrażasz zgodę na powierzenie przetwarzania twoich danych osobowych Lightenbody „Fitssey” z siedzibą przy ul.Elektoralnej 13/121,00-137 w Warszawie. Twoje dane nie będą wykorzystywane w żaden nieuprawniony sposób, nie będą sprzedawane innym podmiotom. Jednakże , w toku zwykłej działalności, możemy zatrudnić zewnętrzne jednostki i organizacje tj. dostawca hostingu, dostawca usług pocztowych, operator płatności, operator zarządzania systemem rezerwacji, lub zewnętrzne firmy do obsługi technicznej Witryny. Przekazując nam te informacje, wyrażasz zgodę na gromadzenie, przetwarzanie, przechowywanie oraz wykorzystywanie tych danych zgodnie z postanowieniami niniejszej Polityki Prywatności.
  2. Odwiedzając naszą wyrażasz zgodę na analizowanie, gromadzenie i przechowywanie informacji za pomocą Google Analytics i fitssey[dot]com oraz innych systemów do analityki internetowej. Mogą to być informacje dotyczące wieku, płci, miejsca zamieszkania, zainteresowań naszych Użytkowników, witryn i odnośników, z których przechodzą na naszą stronę, adresu IP, systemu operacyjnego , ID przeglądarki interetowej, śledzenia analizy zachowań na stronie i innych niewrażliwych danych oraz interakcji z naszą Witryną. Analiza tych danych ma na celu zrozumienie i optymalizację naszych działań w celu poprawy jakości naszych Usług. Nie wykorzystujemy tych danych do identyfikacji odwiedzających.
  3. Użytkownik korzystając z aplikacji mobilnej wyraża zgodę na gromadzenia przez Studio danych na temat urządzenia lub systemu operacyjnego, z którego korzysta.
  4. Administratorem danych osobowych Użytkownika jest Właściciel Studia, natomiast przechowywanie i przetwarzanie odbywa się poprzez Lightenbody „Fitssey” z siedzibą przy ul.Elektoralnej 13/121, 00-137 w Warszawie. Jest to konieczne do zarządzania witryną studia i systemem rezerwacji. Witryna projektjoga.pl znajduje się na renomowanym serwerze nazwa.pl.
 4. Publiczne dane oraz zewnętrzne witryny

  Nasza strona zawiera odnośniki do mediów społecznościowych takich jak Facebook,Twitter, Instagram. Mogą one zbierać informacje na temat Twojego adresu IP oraz odwiedzanych stron, mogą również pozostawiać pliki cookie w celu poprawnego działania danej funkcji. Projekt Joga posiada konta na portalach społecznościowych takich jak Facebook i Instagram. Informacje tam zamieszczane przez Użytkowników na tych portalach są publiczne a interakcje z tymi funkcjonalnościami oraz mediami są regulowane przez te portale. Zalecamy zapoznać się z ich polityką prywatności.
 5. Prawo do dostępu, zmiany i usunięcia Twoich Danych Personalnych.

  Użytkownik ma prawo dostępu do zgromadzonych przez nas danych osobowych. Podczas korzystania z naszych Usług możesz poprawić lub usunąć swoje dane. Podczas aktualizacji swoich danych możesz zostać poproszony o potwierdzenie swojej tożsamości. Aby usunąć Twoje danych wystarczy zalogować się na stronę app[dot]fitssey[dot]comi kliknąć w Profil > Ustawienia > Konto > Usuń. Usunięcie konta spowoduje trwałe usunięcie Twojego profilu wraz ze wszystkimi danymi z aplikacji Fitssey. Możesz także do nas napisać na adres studio@projektjoga.pl. Jeżeli z jakiś powodów usunięcie Twojego konta nie będzie możliwe niezwłocznie Cię o tym poinformujemy. Możesz także zrezygnować z otrzymywania newslettera poprzez usunięcie zgody logując się na app[dot]fitssey[dot]com i klikając w: Profil > Ustawienia > Ustawienia konta.
 6. Środki bezpieczeństwa i ochrona Twoich danych.

  Używamy certyfikatu SSL a hasła do kont są szyfrowane co oznacza, że ich nie widzimy, jak również nie możemy wysłać Użytkownikowi zapomnianego hasła. Możemy je jedynie zresetować. Ważne aby Użytkownicy odpowiednio zabezpieczali swoje komputery oraz konto przed dostępem osób trzecich.
 7. Kontakt z Użytkownikami

  Studio Projekt Joga będzie kontaktowało się z użytkownikami serwisu za pomocą poczty e-mail, w wyjątkowych wypadkach telefonicznie gdy konieczne będzie np. potwierdzenie tożsamości użytkownika lub poinformowanie o istotnych zmianach w funkcjonowaniu studia.
 8. Pytania

  W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie Twoich Danych Osobowych zapraszamy do kontaktu pisząc na adres studio@projektjoga.pl