Studio

Nasza szkoła jogi w centrum Poznania

Kasia Krzysztofiak

Instruktor Hatha Jogi, Jogi Rodzinnej i Jogi dla Dzieci


Założycielka studia, instruktor hatha jogi oraz jogi dla dzieci, absolwentka Wydziału Rehabilitacji warszawskiego AWF na kierunku "Relaksacja i joga". Praktykę jogi rozpoczęła w 2002 r. kiedy z powodu powtarzającego się bólu kręgosłupa postanowiła  coś z tym zrobić. Trafiła wówczas na zajęcia do Centrum Hatha Jogi Marii Stróżyk, które bardzo jej pomogły, a ból w odcinku lędźwiowym ustąpił.

Praktykowała u różnych nauczycieli m.in. u Teresy i Agaty Skowiery oraz Ewy Grzywnej w Centrum Jogi Harmonia. Uczyła się pod okiem Sylwii Olczyk i Agnieszki Ulfik. Ukończyła kurs Instruktora Hatha Jogi w TKKF Toruń pod okiem prof. Janusza Szopy, Kierownika Katedry Zarządzania Kulturą Fizyczną na AWF w Katowicach.

Cały czas pogłębia swoją wiedzę z zakresu terapeutycznych aspektów jogi oraz uczestniczy w warsztatach m.in Janusza Szopy, Konrada Kocota, Mateusza Stańczaka, u którego ukończyła kurs "Fizjoterapeutyczne aspekty jogi. Metodyka nauczania asan". Jest również certyfikowanym nauczycielem Jogi dla Dzieci (Yoga Alliance International, nauczyciel Cayetana Rodenas). Słuchaczka studiów podyplomowych "Relaksacja i joga" na wydziale Rehabilitacji AWF Warszawa.

W Projekt Joga prowadzi zajęcia jogi kręgosłupa, jogi na stres oraz jogi rodzinnej oraz kursy ABC Jogi.