Nasza szkoła jogi w centrum Poznania


Kasia Krzysztofiak

Instruktor Hatha Jogi, Jogi Rodzinnej i Jogi dla Dzieci

Założycielka studia, instruktor hatha jogi oraz jogi dla dzieci, absolwentka Wydziału Rehabilitacji warszawskiego AWF na kierunku "Relaksacja i joga". Praktykę jogi rozpoczęła w 2002 r. kiedy z powodu powtarzającego się bólu kręgosłupa postanowiła  coś z tym zrobić. Trafiła wówczas na zajęcia do Centrum Hatha Jogi Marii Stróżyk, które bardzo jej pomogły, a ból w odcinku lędźwiowym ustąpił.

Jest akredytowanym nauczycielem jogi na poziomie EQF level 4 - Yoga Teacher, przez EREPS - Europejski Rejestr Profesjonalnych Instruktorów Sportu z siedzibą w Brukseli.

Praktykowała u różnych nauczycieli m.in. u Teresy i Agaty Skowiery oraz Ewy Grzywnej w Centrum Jogi Harmonia. Uczyła się pod okiem Sylwii Olczyk, Agnieszki Ulfik, Małgorzaty Grabary. Ukończyła kurs Instruktora Hatha Jogi w TKKF Toruń pod okiem prof. Janusza Szopy, Kierownika Katedry Zarządzania Kulturą Fizyczną na AWF w Katowicach.

Cały czas pogłębia swoją wiedzę z zakresu terapeutycznych aspektów jogi oraz uczestniczy w warsztatach m.in Janusza Szopy, Konrada Kocota, Mateusza Stańczaka, u którego ukończyła kurs "Fizjoterapeutyczne aspekty jogi. Metodyka nauczania asan". Jest również certyfikowanym nauczycielem Jogi dla Dzieci (Yoga Alliance International, nauczyciel Cayetana Rodenas). Obecnie poszerza swoją wiedzę z zakresu treningu medycznego. W 2021 r. ukonczyla również kurs Onkojogi i została certyfikowaną Instruktorką Onkojogi. 

W Projekt Joga prowadzi zajęcia jogi kręgosłupa, jogi na stres oraz jogi rodzinnej oraz kursy ABC Jogi.

European Register of Exercise Professionals