Aktualności z naszego świata jogi
Kiedy: 04 czerwca 2016 - 05 czerwca 2016
Gdzie: Młyn Kowalewko

Zapraszamy do Młyna Kowalewko na twórczą i relaksacyjną sobotę. Mamy w planie dodać wam skrzydeł, zainspirować i sprawić radość. Tym razem w programie kilka warsztatów, zabiegów i sesji, które odbywać się będą równolegle w przestrzeni młyńskiej od godziny 9:00 rano w sobotę do wieczora. Każdy z was wybiera to na co ma ochotę, czego najbardziej potrzebuje, przy czym najlepiej się zrelaksuje: 

 • ZABIEG ODMŁADZAJĄCY IRINY PONIATOWSKIEJ (zapisy na godzinę 9.00; 12.00; 15.00; 18.00
 • SESJA FOTOGRAFICZNA (godzinę ustalamy indywidualnie, sesja trwa 30 lub 45 minut)
 • SESJA WIZAŻU (godzinę ustalamy indywidualnie, sesja trwa 30 lub 45 minut)
 • ART TERAPIA – autorski warsztat malarski dla dorosłych od godziny 11-15
 • WARSZTATY Z FLORYSTYKI/LUB WARSZTATY OGRÓDEK W SŁOIKU godzina 11-12.30
 • WARSZTATY JOGI dla kręgosłupa z PROJEKT JOGA (1, 5 godzinna sesja o godzinie 10)
 • PILATES praca z ciałem ( godzinna sesja, start o godz. 10 i godz.14)
 • MASAŻ (godzinę zabiegu ustalamy indywidualnie)
 • KONSULTACJE DIETETYCZNE (godzinę spotkania ustalamy indywidualnie)
 • MANICURE (godziny zabiegu ustalamy indywidualnie)
 • OGNISKO od godziny 17

Podczas spotkania nie zabraknie zdrowych przekąsek. A wieczorem ognisko, rozmowy i delektowanie się odgłosami i zapachami natury. Jeśli ktoś zapragnie spędzić noc w Młynie - rezerwujemy łóżko/lub miejsce pod dachem w Młynie, można również rozbić swój namiot.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwację/ zapisanie się na poszczególne zajęcia.

Szczegółowy opis zajęć:

ART TERAPIA - “Cztery wycieczki wyobraźni”- autorski warsztat malarski dla dorosłych ("opornych" ) oraz dla tych, którzy zawsze pragnęli tworzyć, ale nie mieli odwagi lub możliwości. Warsztat malarski­ arteterapeutyczny mający na celu: obudzenie wewnętrznego, twórczego dziecka, wprowadzenia w stan relaksu i intuicyjnego malarstwa, poczucia i wyzwolenia własnego potencjału twórczego (3-4 godzin 160 zł w cenie wszystkie materiały g 11-15).

WARSZTATY FLORYSTYKI - układanie kwiatów i wianków z okolicznych darów natury, w naturalnym rytmie i w towarzystwie wiatru i słońca. Powstałe dzieła sztuki osobistej, intuicyjnej będą najpiękniejszymi rekwizytami podczas indywidualnej sesji fotograficznej ( czas trwania 3 godziny cena 150 zł).

WARSZTAT "Ogródek w słoiku"- stworzymy niepowtarzalną ozdobę parapetu począwszy od przygotowania podłoża, posadzenia roślin, wykonania elementów dekoracyjnych. Na warsztatach prowadząca zapewnia dostęp do wszystkich akcesoriów i narzędzi. Wykonany ogródek w słoiku stanie się własnością uczestnika zajęć. Czas trwania warsztatów – około 1,5 godziny cena 100 zł).

ZABIEG IRINY PONIATOWSKIEJ - 2,5 godzinny odmładzający zabieg fizykoterapeutyczny z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych składników., a w nim:oczyszczanie twarzy,d’arsonval,ozonowan ie,medyczny piling,plastyczny masaż twarzy z elementami akupresury,galwanik,nałoże nie na twarz kwasu hialuronowego, kolagenu i alg oraz błota na dekolt,maseczka twarzy odpowiednia dla rodzaju skóry, maseczka parafinowa, naświetlanie. parafinowe rękawiczki, masaż dłoni na poprawę skóry, paznokci dłoni oraz stany zapalne stawów ( Sesja indywidualna 2,5 godziny- 250 zł, ustalamy indywidualnie godzinę do wyboru: g 9, 12, 15,18 ).

SESJA WIZAŻU I FOTOGRAFII - warsztat kobiecości. Specjalistka od wizażu zaproponuje makijaż oraz fryzurę wydobywając z ciała i duszy to co najpiękniejsze. A fotografka uchwyci ten moment w kadrze. ( sesja fotograficzna 160 zł w tym 5 fotografii, sesja wizażu 30 minut 100 zł, wizaż plus fryzura 45 minut 130 zł, ustalamy indywidualnie godzinę).

PILATES dla ćwiczących i niećwiczących w każdym wieku. To delikatny zestaw ćwiczeń wzmacniający mięśnie, bez obciążenia kręgosłupa. Poprawia postawę, uelastycznienia ciało, obniża poziomu stresu. A przede wszystkim daje świadomość własnego ciała ( zajęcia trwają 1 godzinę , sesja rozpoczyna się o g 10 i 14 cena 30 zł, prosimy o zabranie stroju do ćwiczeń i maty).

JOGA - ćwiczenia jogi należą do najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej. Asany korzystnie wpływają na długowieczność naszych stawów, zachowanie sprawności mięśni, kręgosłupa i innych funkcji naszego organizmu ( zajęcia trwają 1, 5 godziny sesja rozpoczyna się o g 10 cena 35 zł, prosimy o zabranie stroju do ćwiczeń i maty).

DIETETYCZKA - konsultacje z dietetyczką- która "zbada" warstwę tłuszczu i odpowie na indywidualne pytania co z tym zrobić. A nawet ustali na życzenie specjalną dietę- jadłospis na wiosenną odnowę ( 30 minutowe konsultacje plus pomiar ciała metodą bioimplementacji , ustalamy indywidualnie godzinę).

MASAŻ ciała - masaż klasyczny, masaż bańką chińską, która w medycynie naturalnej stosowana jest od ponad 3000 lat i naprawdę sprawia cuda- szczególnie na cellulit. Oraz unikalny terapeutyczny masaż twarzy - wg znanej rosyjskiej szkoły terapeutycznej. To masaż z uciskiem na punkty akupunkturowe działa na regenerację mięśni twarzy i zapewnia głęboki relaks ( masaż 1 godzina 65 zł, 30 minut 50 zł, ustalamy indywidualnie godzinę).

MANICURE - chwila dla dłoni! Kolor do wyboru z palety barw w ramach manicure hybrydowego ( hybryda 50 zł,ustalamy indywidualnie godzinę).

Nocleg (łóżko 25 zł), rozbicie namiotu 10 zł

Prosimy o rezerwacje via facebook lub telefonicznie pod nr 888463046 , email detoxicatio.festiwal@gmail.com).

Uwaga zastrzegamy możliwość zmiany programu.