Aktualności z naszego świata jogi
Projekt Joga warsztaty szczęście
Kiedy: 29 maja 2016
Gdzie: Projekt Joga Poznań

Wielu z nas dąży w życiu do szczęścia. Kiedy jesteśmy już blisko by je osiągnąć często okazuje się, że czegoś brakuje, jakby było o jeden lub kilka elementów za mało. Bywa, że dochodzimy do wniosku, że to co miało gwarantować szczęście wcale go nie daje. W takich sytuacjach możemy mieć dylemat czy szczęście jest osiągalne dla wszystkich.Na to i wiele innych pytań, znajdziesz odpowiedzi, podczas warsztatu: Szczęście. Czy jest osiągalne dla wszystkich?
Z warsztatu dowiesz się:
-czym jest szczęście?
-co o szczęściu mówi psychologia pozytywna?
-co wpływa na odczuwanie szczęścia?
-czy relacje społeczne mają wpływ na odczuwanie szczęścia?
-jaki związek ze zdrowiem ma szczęście?
-jak rozmiar portfela wpływa na odczu...wanie szczęścia?
-co determinuje szczęście?
-czy szczęście jest potrzebne w życiu?
-jak wpływać na poczucie szczęścia?

Warsztat poprowadzi mgr Magdalena Widłak, psycholog, trener, praktyk Terapii dr Edwarda Bacha, nauczyciel jogi.
Magda pracuje w nurcie psychologii pozytywnej, patrząc na ludzi całościowo (holistycznie). W swojej pracy wykorzystuje Racjonalną Terapię Zachowania (RTZ), a także metody wykorzystywane w uważności (Mindfulness Based Stress Reduction). Pomaga osom, które chcą podnieść jakość swojego życia, produktywność i efektywność, a także czerpać satysfakcję z podejmowanych działań. Magda, szczególną wartość i ogromną satysfakcję widzi w pracy w obszarze komunikacji zarówno w związkach, relacjach prywatnych jak i w organizacjach, gdzie jakość komunikacji wpływa na zadowolenie z życia lub na konkurencyjność firmy. Od lat zajmuje się dziennikarstwem psychologicznym publikując zarówno w czasopismach drukowanych, jak również w internecie. Prywatnie, Magda jest miłośniczką swojej pracy, spotkań z ludźmi, zdrowej żywności oraz pozytywnego podejścia do życia, no i jogi oczywiście.

Termin: 29.05.2016 (niedziela)

Miejsce: Studio Projekt Joga, ul. Dominikańska 7/3, Poznań
Godzina: 16:00
Czas trwania: ok. 3-4 godzin
Twoja inwestycja: 99 zł
Forma płatności: gotówka lub przelew

Uczestnicy, którzy do 21.05 br. wpłacą jednorazowo całą kwotę za warsztaty (99 zł), otrzymują bezpłatną godzinną konsultację psychologiczną lub trenerską przez skype/telefon o wartości 90 zł.

Bezpłatne konsultacje odbędą się po warsztatach (po 1 czerwca 2016), po wcześniejszym ustaleniu terminu drogą mailową: psychetee@gmail.com

Opłacając swój udział w warsztatach w inny niż powyżej opisany sposób (np. wpłacając 99 zł w późniejszym terminie - od 22 do 28 maja - lub wpłacając zaliczkę*) traci się możliwość udziału w indywidualnych bezpłatnych konsultacjach psychologicznych lub trenerskich przez skype/telefon.

Oznacza to, że realny koszt warsztatów przy jednorazowej wpłacie 99 zł do 21 maja, wynosi mniej niż 10 zł!

*Zaliczka - minimum 30 zł, pozostała część kwoty płatna na miejscu

Wpłaty można dokonać w studio jogi lub przelewem na nr konta: 36 1090 1968 0000 0001 0475 9307.
Jako tytuł przelewu proszę wpisać: Warsztat : Szczęście. Czy jest osiągalne dla wszystkich? oraz Imię i nazwisko uczestnika.

Wpłacenie zaliczki lub pełne opłacenie warsztatów przelewem są jednocześnie rezerwacją miejsca na warsztatach.

W przypadku odwołania warsztatów przez organizatora, zaliczka zostanie zwrócona, przy rezygnacji z udziału w warsztatach przez uczestnika, zaliczka nie jest zwracana.

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania warsztatów, kiedy nie zbierze się minimalna ilość uczestników: 8 osób.

W razie jakichkolwiek pytań, śmiało pisz: psychetee@gmail.com