Blog o jodze
Weekendy z jogą w Wielkopolsce

Jeżeli pragniesz wypocząć na łonie natury, z dala od komercyjnych ośrodków, miasta, w prawdziwej , autentycznej ciszy proponujemy ci weekendy Detoxicatio. To specjalnie stworzone wydarzenia dla tych, który szukają czegoś więcej niż standardowe wyjazdy.

Każdy z weekendów jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Wybieramy specjalne, zaciszne miejsca, pełne pozytywnej energii: stary młyn w Kowalewku, wiejski dom w Smolarni, w otulinie lasów, pól i jezior. Staramy się zapewnić specjalny program regeneracyjny, za każdym razem inny. Są więc zajęcia jogi, która pomaga nam wyciszyć umysł i zadbać o swoje ciało, konsultacje i wykłady kosmetologa, warsztaty z końmi wyzwalające naszą inicjatywę, kreatywność i kompetencje. Przed nami jeszcze wiele nieodkrytych atrakcji!

Dbamy także o zdrową kuchnię wegańską i wegetariańską z marokańską nuta, przygotowaną z naturalnych, lokalnych produktów, a przyrządzoną z miłością dla naszych gości. Wierzymy, że weekendy z Detoxicatio, w wyjątkowym otoczeniu wśród wyjątkowych ludzi pozwolą prawdziwie zregenerować się, zredukować stres i wzmocnić swoje ciała. Te dwa dni spędzone z nami są jak tydzień standardowego wypoczynku!

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o najbliższych wyjazdach dołączcie do nas na facebooku: https://www.facebook.com/Detoxicatio-1615731505377592/timeline/