Studio

Nasza szkoła jogi w centrum Poznania

Julia Iwańska

Julia Iwańska

Instruktor Hatha Jogi

Nauczycielka Vinyasa Yogi, ukończyła 200-godzinny kurs akredytowany przez Yoga Alliance pod okiem Ulli Wilczyńskiej-Kalak. Na codzień studiuje stomatologię na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.
Kocha ruch, zwierzęta, podróże i słońce. Po wieloletnich poszukiwaniach własnej ścieżki w jodze odnalazła swoje miejsce.

W nurcie Vinyasa zachwyca ją wolność i swoboda, wypływające z ruchu podążającego za oddechem. W praktyce własnej jak i w swoich zajęciach wprowadza rozciąganie, ale również wzmacnianie i pracę nad pozycjami równoważnymi. Uwielbia wszelkie inwersje (pozycje odwrócone) oraz związaną z nimi zabawę z grawitacją. Poprzez połączenie siły z elastycznością szuka balansu zarówno na macie, jak i w codziennym życiu.

"W praktyce jogi widzę niekończącą się podróż przez własne ciało, umysł i ducha - podróż, w którą może wyruszyć każdy z nas i do której serdecznie Cię zapraszam.
Praktykę własną pogłębiam na licznych zajęciach i warsztatach jogi pod opieką polskich i zagranicznych nauczycieli: Ulli Wilczyńskiej-Kalak, Iwony Gąsiorowskiej, Katarzyny Peki, Hiro Landazuri, Macieja Wieloboba.”